تبلیغات
مشاور املاک ومسکن داریوش(شمال -بابل)
مشاور املاک ومسکن داریوش(شمال -بابل)
اللهم صل علی محمد واهل بیته وارنا سیدنا وصاحبنا وامامنا ومولانا وملجا اهل عصرنا ومنجا ا هل دهرنا
قالب وبلاگ
مدیریت محترم وبلاک تکیه جدی روستای آهنگر کلا بزرگ
با سلام و احترام
از آنجا که سایت گل باغ از سال گذشته چندین بار مطالب غیر واقعی را به بنده نسبت داده است اما پاسخ بنده را به بهانه واهی و نیز کامنت های مردم را روی سایت بار نکرده و نیز برخی کامنت های خوانندگان را هم به گونه ای سانسور کرده تا مطالب گسیخته و بی محتوا گردیده است. همچنین چون عده ای با شایعه پراکنی گسترده در صدد تخریب بنده برآمده اند از همین رو برای تنویر افکار عمومی و به ویژه جهت اطلاع اهالی شریف روستای آهنگرکلا بزرگ ، اینجانب نرگس رضاقلی زاده آهنگر در خصوص برخی از مشکلات محل به ویژه مشکل بحران آب و بالاخص «رود خانه نرگس مال رود»اعضای شورای محل ، بخشدارگتاب، فرماندار سابق و معاون عمرانی و مالی فرمانداری شهرستان بابل و معاون عمرانی و مالی استانداری مازندران و نیز اداره امور آب بابل و اداره آب منطقه ای مازندران را دعوت به مناظره با حضور اهالی محترم آهنگر کلا بزرگ در یکی از مساجد محل دارم لازم به ذکر است هفته اول اردیبهشت سال 1394 بنده در پاسخ به گزارش سایت گل باغ در خصوص سلب عضویت غیر قانونی اینجانب از شورای اسلامی محل، پیشنهاد مناظره را دادم که متأسفانه سایت مذکور به دلیل واهی و غیر قانونی از انتشار آن خوداری کرده است. لذا خواهشمند است این نامه و نیز پاسخ نامه  مذکور را در وبلاک تکیه جدی منتشر فرمائید
با تشکر و سپاس فراوان
پاسخ نامه خبر تغییر در شورای اسلامی سایت گل باغ که بیش از سه بار از مورخه 7/2/ 1394 به سایت یاده شده ارسال گردیده در ذیل تقدیم می گردد
خدمت اهالی محترم روستای آهنگرکلابزرگ و فرماندار محترم شهرستان بابل مهندس مولائی و زیر مجموعه وزارت کشور دولت اعتدال ، تدبیر و امید.
سلام علیکم
          اینجانب نرگس رضاقلی زاده آهنگر جهت تنویر افکار عمومی در خصوص جریان أخیر روستای آهنگرکلابزرگ ضروری به نظر می رسد. گزارشی از «واقعیت ها» را ارائه دهم . از همین رو مطالب را تحت عناوین  الف) مقدمه ب)  اصل سخن بر اساس چهار محور ( فعالیت ها «8 بند» ، مشکلات« 2 بند» ، تبریک« 3 بند»  و یک پیشنهاد« 6 بند»، ج) یک خاتمه در 4 بند، تقدیم مردم و خوانندگان «گل باغ»  می نمایم. البته در پنج قسمت و در پنج روز.
مقدمه :
مورخان بزرگی مانند سدیدالدین عوفی در کتاب «جوامع الحکایات و لوامع الرویات» و غیاث الدین خواندمیر در کتاب «حبیب السیر» گزارش داده اند. وقتی سلطان «محمود غزنوی» سپاهی را فراهم کرد و قصد لشکر کشی به قلمروی آل بویه را نمود پیکی را به« شهر ری»  پایتخت آل بویه نزد « سیده خاتون» همسر فخرالدوله دیلمی فرستاد و به او اطلاع داد که آماده نبرد باشد .« سیده خاتون» که از طرف فرزند خرد سالش «مجدالدوله» حکومت را در اختیار داشت . به سلطان محمود پاسخ داد. هجوم شما به  «ری» از دوحال خارج نیست. یا «پیروز می شوی و یا شکست می خوری» بنابراین در هر دو صورت شما شکست خورده محسوب می شوی چون اگر بر من پیروز شوی این افتخاری برای شما نیست. زیرا در تاریخ می نویسند سلطان محمود علیه یک زن لشکر کشی کرد و بر او پیروز شد و اگر شکست بخوری ننگ شکست از یک زن تا قیامت بر دامن توست. سلطان محمود پس از دریافت پاسخ «سیده خاتون» از هجوم به ری منصرف شد.
قسمت دوم در روز دوم
اصل سخن
الف) فعالیت ها: فقط پیگیری های که در جهت دفاع از حقوق حقه مردم و عمران و آبادی محل نتیجه داده و یا در آستانه نتیجه دادن است .مهم ترین آن ها عبارتند از:
 
1- پس از پنج سال پیگیری پرونده « قبرستان نرگس مال دشت» به یاری خدا و حمایت جدی اهالی و همکاری «اداره اوقاف شهرستان بابل» حکم به آزادی قبرستان صادر شد و انشاءالله در آینده نزدیک مردم شاهد اجرای آن خواهندبود.
2- برای حل بحران آب کشاورزی که کشاورزان در 15 سال أخیر با آن روبرو می باشند. اولویت نخست لایروبی رودخانه« نرگس مال رود» بوده که بنده از 28 شهریور سال 1392 در اداره« امورآب بابل» و «امور آب منطقه ای استان مازندران» و نیز « فرمانداری بابل و استانداری مازندران » موضوع را به صورت جدی پیگیری کرده ام که متأسفانه نه تنها متولیان امور آب و مسئولان مربوطه (در سطح شهرستان و استان ) همکاری نکرده اند. بلکه شورای اسلامی روستای آهنگرکلابزرگ نیز حاضر به همکاری نبوده اند. با این حال پیگیری ها همچنان به صورت حضوری و تلفنی در «وزارتخانه نیرو» ادامه دارد و به امید خدا و حمایت همه جانبه شما مردم و همکاری دلسوزانه مسئولان مربوطه در تهران ، با احیاء رودخانه «نرگس مال رود » « بحران آب »کشاورزی منطقه» حل خواهد شد.
 3- یکی از فعالیت ها پیگیری مطالبات شما اهالی محترم در خصوص « عدم تبدیل روستا به شهر» بود بنده با همکاری صمیمانه جناب آقای خلیل زاده موضوع مربوطه را به طور جدی پیگیری کرده ایم. پیگری ها از بخشداری گتاب شروع شد و تا فرمانداری بابل ، استانداری مازندران و قسمت «تقسیمات کشوری» وزرات کشور ادامه یافت و نهایتاً نگرانی شما اهالی شریف آهنگرکلا ، طی نامه ای با «پیوست مکتوب اهالی به فرماندار محترم بابل جناب مهندس مولائی که ذیل آن را بیش از 500 تن از سرپرستان خانوار امضاء و شماره تماس شان را هم قید کرده بودند»  تقدیم وزیر محترم کشور «جناب دکتر رحمانی فضلی» شد.  وزیر محترم هم صدای مردم آهنگرکلا را شنیده و به خواسته آنان احترام گذاشت و بدین ترتیب روستای آهنگرکلابزرگ همچنان در « جدول تقسیمات کشوری » به صورت روستا باقی مانده است. 
 4- پیگیری خواسته های مردم خیابان فرهنگ ، شهید علی پور و ناحیه مدرسه شیخ فضل الله نوری در خصوص تلفن ثابت در اداره مخابرات استان مازندران و شهرستان بابل که خوشبختانه مسئولان محترم همکاری لازم را به عمل آورده و به یاری خدا در آینده نزدیک ساکنان این نواحی از نعمت تلفن ثابت برخوردار خواهند شد.
 5- همچنین مشکلات روستای آهنگرکلا بزرگ طی نامه ای به صورت حضوری و مستقیم تقدیم رئیس جمهور محترم جناب دکتر روحانی شده که در شهریور سال 1393 به کشور تاجیکستان سفر کرده بود و رئیس جمهور محترم نیز دستور بررسی مشکلات را داده که موضوع به صورت تلفنی پیگیری می شود.
 6- درآذر ماه سال 1393 جلسه اعضای شورای بخش گتاب با حضور یکی از مسئولان محترم استانداری مازندران در «امام زاده محمد روستای مشهد سرا» تشکیل شده بود که بنده همراه با آقای خلیل زاده و دهیار محترم آهنگرکلا در آن جلسه شرکت کرده بودیم. از این فرصت استفاده کرده جایگاه راهبردی رودخانه «نرگس مال رود» در امر کشاورزی روستای آهنگرکلا و روستای های اطراف تبین شده و برای لایروبی آن درخواست مساعدت گردید. خوشبختانه مسئول محترم برای لایروبی رودخانه مذکور «ده میلیون تومان» اعتبار اختصاص داد.
 7- در زمان افتتاح آسفالت جاده اصلی توسط معاون وزیر محترم راه و ترابری ، مشکلات آبگرفتگی خیابان های فرعی و کوچه های تشریح شد و برای حل آن ها درخواست مساعدت گردید. این نامه توسط دهیار محترم تقدیم معاون محترم وزیر راه و ترابری شد که نتیجه آن را امروز مردم شاهد هستند.
 8- پیگیری مطالبات مردم در باره روشن شدن هزینه اعتبار( 35 میلیون تومانی)  طرح برقی نمودن چاه آبندان نرگس مال دشت دیگر موضوعی است که بنده به اتفاق جناب آقای خلیل زاده در اداره جهاد کشاورزی بابل ،جهاد کشاورزی استان مازندران ، فرمانداری بابل و استانداری مازندران پیگیری کرده ایم.
 *  تمامی مکتوباتی که در پیگیری مشکلات مذکور نوشته شد در فرصت مناسب به عنوان اسناد تقدیم اهالی شریف روستای آهنگرکلا بزرگ خواهد شد.
قسمت سوم در روز سوم
     ب) مشکلات در شورای اسلامی محل.
    1-  از آنجا که شمار زیادی از جوانان محل دارای تحصیلات عالیه در رشته حسابداری هستند. از همین رو بنده از همان آغاز به کار شورای جدید در شهریور سال 1392 پیشنهاد دادم. مسؤول مالی شورا از میان جوانان محل انتخاب شود. این پیشنهاد چندین بار در طول سال گذشته تکرار شده و مزایای مهم آن را نیز تشریح کرده بودم و به رغم اصرار و تلاش زیاد بنده، متأسفانه هر بار شورا بدون ارائه هیچ دلیلی منطقی و قابل دفاع آن را رد می کرد در حالی که این امر دارای سه امتیاز ویژه و بسیار مهم برای عمران و آبادی محل  و موفقیت « خود شورا» دارد.   الف) ...    –  ب)  ...   –  ج)  ... 
   2- طبق قانون یکی از وظایف رئیس شورا تقسیم کار است.از همین رو بارها بارها پیشنهاد تقسیم کار میان اعضای شورا را داده ام که متأسفانه با بی اعتنائی ... و ...
 
توخود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
تبریک
   1 - اینجانب به برادر انوشیروان بهرامی تبریک گفته و نیز به اعضای «عدل و البدل» ردیف بعدی پیشاپیش ورودشان را به شورای محل تبریک می گویم و برایشان از درگاه خداوند آرزوی توفیق خدمت و موفقیت می کنم.
 2 براساس اصل صیانت از «حق الناس»طبق قانون ، باید کسانی از عضویت شورا عزل شوند که صرفاً جهت تأمین منافع کوتا مدت خود در زیر صورت جلسه شورا « امضاء اینجانب را جعل »نمودند.
3  -  همچنین به جای پیگیری مطالبات واقعی مردم « مطالبات یک گروه خاص و اندک شمار» را آن هم به صورت «غیر قانونی» پیگیری می کردند.
قسمت چهارم در روز چهارم
   یک پیشنهاد
   به فرماندار محترم بابل و مجموعه وزارت کشور پیشنهاد تشکیل «جلسه مناظره» را در مسجد امامزاده «آقاسید هاشم» روستای آهنگرکلابزرگ با حضور اهالی و تمامی اعضای شورای اسلامی بخش گتاب بنا به دلایل ذیل می دهم :
 1- طبق فرمایش مقام معظم رهبری « رأی مردم حق الناس است .»
 2 - طبق فرموده امام خمینی رضوان الله :« خلاف قانون حرام است» و « کسی که اقدام غیر قانونی کند دیکتاتور است.»
3-  همچنین جریان أخیر تبدیل به «بدعتی شوم »در جامعه نشود.
 5-  پس با عنایت به موارد پیش گفته شده اگر با مستندات ثابت شود بنده اقدام غیر قانونی کردم .به احترام رأی مردم از آنان عذر خواهی کرده و دواطلبانه استعفا خواهم داد و متقابلاً  اگر فرماندار محترم و همکارانش مرتکب عمل غیر قانونی شده اند . به احترام رأی مردم از آنان عذرخواهی کرده و داوطلبانه از قدرت کناره گیری نمایند.
 
   6  - فرماندار محترم شهرستان بابل به نظر می رسد برای تشکیل یک جلسه مناظره فرصت یک ماه کافی باشد.
قسمت پنجم در روز پنجم
   
  و در خاتمه
1-                بنده جریان أخیر محل را به فال نیک گرفته و به اهالی محترم آهنگرکلابزرگ اطمینان کامل می دهم که در این جریان دو نعمت بزرگ الهی نهفته است که در آینده نه چندان دور برای همگان روشن خواهد شد. مهم این است که بنده با دست بسیار پر و پیمانه و با افتخار و سربلندی تمام ،در هفته آینده ، به وطن عزیزم ایران باز خواهم گشت.
  2-  به فرماندار محترم شهرستان بابل و مجموعه وزارت کشور دولت اعتدال ، تدبیر و امید؟! هم یاد آوری می کنم. اکثر اهالی محترم روستای آهنگرکلا به خوبی می دانند. تبانی جهت حذف بنده ریشه در قبل، از انتخاب شوراها در محل دارد. چرا که عده ای از حضور بنده در شورا محل به شدت وحشت داشته و دارند؟ از همین رو تمام همت خود را به حذف بنده از عضویت شورا گذاشته اند. مدتی با شایعه سازی و تهمت به تخریب اینجانب پرداخته و زمانی هم طرح عدم سکونت بنده را در روستای آهنگرکلا دنبال کردند و امروز هم به بهانه « غیبت بیش از حد مجاز » ؟! برای همه مردم آشکار است پایه استدلالی مذکور مانند «لانه عنکبوت سست » است. همچنین «الملک عقیم»
 
 3-  شواهد و قرائن نشان می دهد حذف بنده از پیش برنامه ریزی شده بود و گام به گام جلو رفت در این خصوص «عدم تحویل کارت عضویت شورا» به بنده یکی از مصداق های قابل ذکر است چنانکه بنده به رغم یک ماه و نیم تلاش و پیگیری موفق به دریافت کارت عضویت شورا نشدم. لذا اهالی محترم روستای آهنگرکلا بدانند، بنده بدون داشتن کارت عضویت شورا در پیگیری مطالبات شان با مشکل جدی مواجه بوده ام.انشاء الله بسیاری از واقعیت ها در جلسه مناظره برای اهالی محترم محل روشن خواهد شد.
  4-   در پایان: نخست به خودم سپس به فرماندار محترم شهرستان بابل و مجموعه محترم وزارت کشور دولت اعتدال ، تدبیر و امید؟! و آنگاه به همه مردم سخنان گوهر بار عالم جلیل قدر « ملا احمد نراقی» در کتاب «معراج سعادۀ» را یادآوری می کنم .پیامد ظلم ظالمان شامل سه نسل خواهد شد. خود ظالم ،فرزندان و نوادگانش  و ... پس
 
    چو بدکردی مباش ایمن زآفات            که واجب شد طبیعت را مکافات
 
با احترام و سپاس فراوان
نرگس رضاقلی زاده آهنگر

[ پنجشنبه 7 آبان 1394 ] [ 06:47 ب.ظ ] [ داریوش امامقلی زاده ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

سلام ، قبل از بیان مطالب جهت برقراری روابط اجتماعی و دعوت از شما بندگان خدا در این خطه سرسبز و خوش آب و هوا و با منظره های زیبای مازندران سلام و خوش آمدگویی عرض مینمایم. خوش آمدید ، قدمتان مبارک.ا

باشد در این ارتباط صداقت و اخلاص ما بر شما معلوم و محرز و بر حسن نیت ما اطمینان و اعتماد حاصل نمایند زیرا اعتماد شما باعث افتخار ماست. ا

هدف بنده: من به عنوان مدیر مشاور املاک تلاش دارم با یاری خداوند منان از همه بزرگواران اقتصادی و اجتماعی و شرکتها و موسسات ، کارخانه داران خرد و کلان و عزیزانی هم که مایل به سکونت با آرامش وآسایش هستند دعوت نمایم . چون شهر بابل و حومه با مناطق جلگه ای و جنگلی و کوهپایه ای اش استحقاق و لیاقت پذیرایی از شما عزیزان را بعنوان شهروند یا تولید کننده اقتصادی و... دارد. با تمام وجود سعی میکنیم مورد وثوق و اعتماد شما بزرگواران باشیم.ا

داریوش امامقلی زاده(09113112799)
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
پخش زنده حرم
شعرناب